www.horsespribula.com
Slovenský   Slovenský English   English Deutch   Deutch

ciara

Jesenná cena Mustang arény Liptovská Sielnica - 22.-23.9.2012-en

Nováčikom našej stajne je mladý 4-ročný valach plemena KWPN - DIVINO B., ktorý štartoval na parkúre na výške 100 a 110 cm , kde v prvom kole získal 2 chybičky, no na druhý deň už tieto chyby napravil a po bezchybnom parkúre skončil na peknom 2.mieste v KMK- kritériá mladých koní. Týmto výsledkom si zabezpečil účasť na Finále KMK v Topľčiankach.

Druhým nováčikom je 9 -ročný valach WIZARD, ktorý je taktiež holandského pôvodu, skákal na parkúre 110 cm a po bezchybnej a rýchlej jazde skončil na 5.mieste, na parkúre 120 cm skákal opäť rýchlo s 0 trestnými bodmi a odniesol si 8.miesto. Na druhý deň si vyskákal na parkúre vo výške 110 cm s bezchybným výsledkom pekné 5.miesto.

V KMK štartovala aj 6-ročná holandská kobyla BEAPOSTARA D.a na parkúre vo výške 110 cm skákala bez cýb a umiestnila sa na veľmi peknom 2.mieste.  V súťaži stupňa L - 120 cm získala 8 trestných bodov.

V hlavnej súťaži 130 cm štartoval ABE K.M. - 7-ročný holandský valach a keďže v základnom parkúre a rovnako aj v rozoskakovaní skákal bez chyby a vo veľmi dobrom čase, stal sa víťazom a odniesol si domov krásne 1.miesto.

 


späť

Transport horses with special transport containers (lorry)- FOR SALE!!!

Housing and training of horsesPreprava koní Výcvik koní


Prenájom prekážkového materiálu

Mapa

mapa

Jazdecký klub Pribula Prešov JK Reitgroup Pribula Prešov

Letisko Košice Letisko Košice